Překladatelé z Francie, setkali v rámci asociace (sdružení) které provádějí písemné překlady a lumočení ve více než 30 jazycích, včetně jazyků Evropské unie (angličtina, němčina, španělština, polština, rumunština, srbština, chorvatština, atd.) taky z postsovětského prostoru ((ruština, ukrajinština, běloruština, gruzínský, arménské, Kazakh, Kyrgyz, Uzbek, atd.) a ti Asie a Afriky (Čínština, Vietnamština, korejské, Hindština, bengálština, Perština, Turečtina, arabština, hebrejština, atd.).

Kurzy jsou organizovány ve většině z těchto jazyků.

Pošlete nám své dokumenty k překladu poštou nebo e-mailem. Můžete také podat své dokumenty přímo v našich kancelářích, nebo v místě kde budeme dohodnout Pokud nejste schopni se pohybovat.

Naše aktivity se vztahují k většině aspektů každodenního života, kde je nezbytná znalost jazyků.

Nabízíme ústní a písemná pomoc pro administrativní postupy a správním řízení, návštěvy lékaře, právníka nebo sociální služby, pro vytvoření a registrace firem, nákup nemovitostí, založení bankovních účtů, atd. Píšeme dopisy a přeložíme potřebné aplikace a data, informace a právní dokumenty nezbytné pro takové kroky.

Pracujeme pro sbližování kultury (konference, výstavy, koncerty, festivaly, atd.).

Propagujeme a podporujeme sociální, profesní a kulturní integrace.

Shromažďujeme dary a distribuci daňové příjmy, které dávají právo na daňové škrty.

Nabízíme odborné stáže. Pracujeme s jednotlivci a podniky. Posuzujeme vaše žádosti o členství jako člen našeho sdružení ( asociace ), v oblasti, která vás zajímá.

betheme70wplk