Перекладачі Франції, об’єднані в асоціацію, здійснюють письмові та усні переклади більш ніж на 30 мов, що включає в себе мови Європейського союзу (англійська, німецька, іспанська, польська, румунська, сербська, хорватська та ін.), Пострадянського простору (російська, українська , білоруська, грузинська, вірменська, казахська, киргизька, узбецька, і ін.) і мови країн Азії та Африки (китайська, в’єтнамська, корейська, хінді, бенгальська, фарсі, турецька, арабська, іврит та ін.).

Копії документів на переклад ви можете відправити листом, електронною поштою або передати нам в руки за нашою адресою,

a також, за погодженням, в зручному для вас місці.

Ми також пропонуємо мовні курси по більшості з цих мов.

Наша діяльність зачіпає багато сторін повсякденного життя, де необхідні знання мов. Ми надаємо письмову і усну допомогу в адміністративних демаршах, у візитах до лікарів, юристів, соціальних працівників. Супровід у відкритті та реєстрації підприємств, купівлі нерухомості, відкриття банківського рахунку і т.д. Складання необхідних листів, запитів, підбір і переклад необхідних відомостей, документації, законів і т.д.

Асоціація працює в сфері зближення культур (конференції, виставки, концерти, фестивалі тощо). Надаємо допомогу в соціальній, професійній та культурній адаптації.

Асоціація приймає пожертвування і видає документ, що дає право на податкову знижку.

Приймаємо на професійне стажування. Відкриті для співпраці як з фізичними, так і з юридичними особами і завжди цьому раді. Розглянемо вашу кандидатуру для прийняття в члени асоціації в тій області, яка вас цікавить.

betheme70wplk